en
>

درباره ما

 
درباره ما

درباره ما

 

شرکت  تولیدی صنعتی بهریز در سال 1377 تحت عنوان بهریز ممتاز (سهامی خاص) برای طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات خط تولید شربت غلیظ - آبمیوه -نوشابه و لبنیات تآسیس گردید و در سال 1383 با تغییرات در اعضاء هیِت مدیره و اعلام عدم فعالیت  شرکت جدیدی تحت عنوان شرکت تولیدی و صنعتی بهریز مبدل (سهامی خاص) با مدیریت بهمن باباخانی با اعضاء هیئت مدیره جدید به ثبت رسید و شروع به فعالیت نمود .

این شرکت علاوه بر زمینه فعالیت های قبلی شروع به تولید مونوپمپ به سبک نمونه های اروپایی و همچنین تولید فیلتر های کیزیلگور صفحه ای نمونه ی SCHENCK آلمان به صورت ثابت و پرتابل و ساخت فیلتر های جدید و بروز اروپا به صورت کندل فیلتر نمونه ی فیلتر های KHS  ساخت آلمان و شرکت FILTROXبرای فیلتراسیون ماء الشعیرو آبمیوه و غیره نمود  و در این زمینه با مساعدت و تشویق عزیزان و مدیران دلسوز و موفق این مرزوبوم از عهده این کار برآمده و در طی  سالیان اخیر با امکان تولید این نوع فیلتر عملآ واردات این دستگاه را از کشور های خارجی به صفر رسانده است .

 

 این شرکت عضو انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان صنایع غذایی ایران می باشد که توسط گروهی از پیشکسوتان این رشته صنعتی به منظور بهبود وضع اقتصادی و ارتقاءتوانمندی های صنعتگران و تولید کنندگان اصیل این صنعت تشکیل شده است.

 

 

 

 

خلاصه ای از توانمندی ها، نوآوریها و فعالیتهای شرکت بهریز مبدل در صنایع ایران به شرح زیر است:

ساخت کندل فیلتر نمونه کشور آلمان برای کارخانجات تولید ماءالشعیر،عصاره مالت ، آبمیوه و سیروپ در ظرفیت های مختلف

 ساخت فیلترهای کزیلگور صفحه ای نمونه Schenck آلمان به صورت پرتابل

ساخت دی اریتور آب سرد نمونه شرکت FAMIX آلمان

ساخت انواع دی اریتور شربت غلیظ  نمونه اروپایی

ساخت  دی اریتور آب گرم

ساخت مونو پمپ استنلس استیل برای انتقال و جابجایی سیالات غلیظ ، غذایی ، بهداشتی با رتور استاتور آلمانی  درظرفیت های مختلف

ساخت پمپ های هموژنایزر برای انتقال و همگن کردن سیالات 

ساخت پمپ ها ی استنلس استیل سانتریفیوژ درقدرت و ظرفیت های مختلف

ساخت انواع اسکرو کانوایر استنلس استیل برای انتقال شکر و انواع پودر

ساخت أنواع مخازن پخت ، ویرپول ، صافی ، جوش برای ماء‌الشعیر

ساخت أنواع مخازن پخت ، فرموله ، ذخیره برای شربتخانه

سیستم‌های CIP دستی و اتومات

فیلتر سه مرحله ای روغن

ساخت انواع میکسرهای عمل آوری و هموژنی ، آزمایشگاهی

ساخت دوزینگ پمپ تمام استیل دیافراگمی

ساخت شربتخانه و خط کامل شربت غلیظ با بسته بندی گالنی

ساخت مبدل های حرارتی

ساخت فیلتر های صافی تک و دوبل

همچنین این شرکت در زمینه  نو آوری موفق به  ساخت تونل پاستوریزه به روش اسپیرال برای پاستوریزه کردن انواع بسته بندی فلزی - پت - شیشه ای شده است .

 

مدیریت این مجموعه جهت ارتقا سطح کیفیت تولیدات خود درقسمت ساخت مخازن و جوشکاری آرگون اقدام به کسب مدارک تست جوش در  LEVEL I & LEVEL II نموده است.